نمايندگي تعميرات اچ تي سي

نمايندگي تعميرات اچ تي سي

نمايندگي تعميرات htc با كادر فني و متخصص، همه خدمات مورد نياز مشتريان و كاربران htc در دو بخش تعميرات موبايل اچ تي سي و تبلت اچ تي سي صورت مي گيرد. سرعت، دقت و كيفيت در ارائه خدمات، شعار اصلي نمايندگي تعميرات اچ تي سي است. تمركز اصلي نمايندگي تعميرات htc  انجام خدمات مربوط با موبايل اچ تي سي و تبلت و گوشي اچ تي سي است.

نمايندگي htc در قسمت تعميرات اچ تي سي در ايران انجام دهنده همه خدمات تخصصي مربوط با تعميرات htc مي باشد همچنين خدماتي كه در نمايندگي تعميرات اچ تي سي انجام مي شود همراه با گارانتي و ضمانت بوده و مدت گارانتي با توجه به مورد تعميراتي تفاوت دارد. همه خدمات در نمايندگي تعميرات اچ تي سي توسط واحد ارتباط با مشتريان به دقت كنترل و بررسي مي گردد.

در صورت بروز هر نوع مشكل در مراحل تعميرات به مديريت گزارش شده و مشكل مورد نظر سريعاً برطرف خواهد گرديد.

نمايندگي تعميرات موبايل اچ تي سي در حوزه تعمير و مرميم توسط كارشناسان و تكنسين هاي مجرب و ماهر سخت افزاري و نرم افزاري راه اندازه شده است و كليه امكانات و تسهيلات فراواني براي كاربران خود در نظر گرفته است. بنابراين در نمايندگي گوشي اچ تي سي مي توانيد به كمك تسهيلات كاربردي و مفيد بهترين و مفيدترين سرويس ها را در زمينه تعميرات دريافت نماييد.

در بخش تعميرات گوشي اچ تي سي بخش هاي تعميراتي به طور مستقل و مجزا فعاليت مي نمايند و همه مشكلات نرم افزاري و سخت افزاري انواع محصولات اچ تي سي را مورد ارزيابي و بررسي قرار مي دهند و تمام سرويس ها و خدمات انجام شده همراه با ضمانت نامه هاي رسمي و كتبي است. و تمامي تعميرات انجام شده به خاطر بالا بردن سطح كيفيت خدمات و پياده سازي استانداردهاي جهاني مي باشد بعد از تمام شدن كار بايد توسط كارشناسان فني به تاييد برسد. مهندسان فني نمايندگي htc بعد از انجام تست هاي اوليه و اطمينان از عملكرد درست دستگاه آن را براي تحويل به مشتري آماده و بسته بندي مي نمايند.

خدمات نمايندگي htc بسيار متتنوع و كاربردي است و تمام نياز هاي نرم افزاري و سخت افزاري انواع محصولات اچ تي سي را برطرف مي سازد. اين واحد تعميراتي به كمك تعميركاران و تكنسين هاي مجرب و ماهر اداره مي شود. مجهز به ابزار و تجهيزات مدرن و پيشرفته است كه براي عيب يابي، تعمير و ترميم مورد استفاده قرار مي گيرد. كمپاني اچ تي سي يك شركت تايواني است كه در زمينه ساخت تلفن‌هاي همراه هوشمند فعاليت مي‌كند.

خدماتي كه در نمايندگي تعميرات اچ تي سي صورت مي گيرند شامل:

-          تعميرات موبايل اچ تي سي

-          تعميرات تبلت اچ تي سي

-          تعميرات گوشي اچ تي سي

-          رفع تمام عيب هاي مربوط به مدار تغذيه در نمايندگي تعميرات موبايل اچ تي سي

-          رفع تمام عيب هاي مربوط به آنتن دهي و عدم سرويس در نمايندگي تعميرات گوشي اچ تي سي

مزاياي نمايندگي تعميرات htc

-          امكان مشاوره حضوري به مشتري در خصوص دلايل مشكل موبايل اچ تي سي و روش رفع ايراد

-          امكان تعميرات فوق تخصصي گوشي اچ تي سي در كوتاه ترين زمان ممكن

-          استفاده از قطعه هاي فابريك و اورجينال و همچنين گزارش كار در حين تعميرات موبايل اچ تي سي به صاحب دستگاه

-          گزارش گيري و رضايتمندي مشتريان پس از اتمام تعميرات كه شرط مشتري مداري است در نمايندگي تعميرات اچ تي سي دوره اي صورت مي گيرد طي سالهاي اخير موفق به كسب رتبه بالاي 95 درصد از سطح رضايت مشتريان شده است.

در پايان هر گونه سوالي كه در خصوص تعميرات موبايل اچ تي سي داشته باشيد مي توانيد با كارشناسان نمايندگي htc در ميان بگذاريد.

نمايندگي htc

تعميرات موبايل اچ تي سي

تعميرات گوشي اچ تي سي

 

 

نوشته شده توسط اگهي رايگان | ۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۷:۵۱ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |