نمايندگي تعمير موبايل هواوي

نمايندگي تعمير موبايل هواوي

تعمير دستگاه هواوي به دليل برند از تنوع مدل و تنوع ساخت متنوعي برخوردار بوده و به جهت اينكه از حساس ترين تعميرات به حساب مي آيد كه حتما بايد توسط كارشناسان انجام شود. تمام اقدامات تعمير در نمايندگي طبق استانداردهاي اصولي و علمي صورت مي گيرد. نمايندگي تعمير هواوي تعميرات خود را در دو بخش جدا شده و تخصصي به مشتريان ارائه مي كند. انجام تعميرات تخصصي برند هواوي نياز به تخصص و شناخت كامل با قطعات و فنون روز اين محصول دارد كه در اين نمايندگي تمام موارد اجرا شده و دستگاه به طور كاملاً تخصصي و ماهرانه تعمير مي شود.

از همين رو نمايندگي تعمير هواوي از بهترين و حرفه اي ترين كارشناسان و تكنسين هاي حوزه الكترونيك و تعميرات تشكيل شده تا شما مشتريان عزيز براي تعمير دستگاه خود بتوانيد با خيال راحت دستگاه گوشي تلفن را به ما بسپاريد تا به بهترين صورت تعمير گردد.

گوشي هايي كه در نمايندگي موبايل هواوي عرضه مي گردند از بهترين نرم افزار و سخت افزار توليد شده است. از اين رو شركت هواوي با پيشرفته ترين خط توليد و انواع نمايندگي گوشي هواوي تواسته فعاليت مناسبي داشته باشد و به يكي از برندهاي مهم در حوزه گوشي هوشمند تبديل شود. نمايندگي تعمير هواوي با عرضه قطعه هاي اورجينال و دريافت هزينه هاي مناسب نسبت به ديگر تعميركنندگان گوشي و تبلت مي تواند انتخاب مناسب براي خدمات به مشتريان ارائه دهد بطوريكه در نمايندگي تعمير هواوي گوشي مشتري در يك بازه زماني كوتاه و با قطعاتي اورجينال ضمانت شده تعويض مي شود.

خدمات نمايندگي تعمير موبايل هواوي

-          قابليت رفع كردن ايراد مشكلات سيم كارت

-          قابليت تعمير موبايل هواوي در صورت كار نكردن USB

-          قابليت رفع ايراد مشكل ويبره موبايل هواوي

-          امكان تعمير دوربين هواوي در تعميرگاه هواوي

-          قابليت رسوب زدايي موبايل هواوي با تينر فوري

-          قابليت تعمير و تعويض باتري گوشي هواوي

-          قابليت تعمير موبايل هواوي در صورت كار نكردن تاچ

-          قابليت تعمير عيب ميكروفن موبايل هواوي

-          قابليت برطرف كردن مشكل هنگ و ريست در گوشي هواوي

-          قابليت تعمير عدم كاركرد ال سي دي موبايل هواوي

-          قابليت عوض كردن هارد گوشي هواوي

-          قابليت تعمير بلندگو و صفحه لمسي موبايل هواوي

-          قابليت برطرف كردن مشكلات آنتن دهي و شناسايي نشدن شبكه موبايل هواوي

-          قابليت عوض كردن گوريلاگلس گوشي هواوي

-          قابليت تعمير كارنكردن بلوتوث موبايل هواوي

-          قابليت تعمير صداي نويز و نمايش No Service گوشي هواوي

-          قابليت تعمير همه قطعه هاي موبايل هواوي

-          قابليت تعمير كليدهاي هوم، اسليپ، ولوم، ويبره گوشي هواوي

-          قابليت عدم ثبت صدا هنگام فيلمبرداري موبايل هواوي

مزاياي نمايندگي تعمير هواوي

در نمايندگي تعمير هواوي تمام قطعات و وسايل مورد نياز آن توسط شركت فراهم مي شود و ديگر نگران اينكه قطعه تعويضي گوشي يا تبلت شما اورجينال نباشد نگران نيستيد چون بهترين راهي كه بتوانيد با شركت توليدكننده در ارتباط باشيد و از خدمات مفيد آن استفاده كنيد نمايندگي هواوي است.

فرآيند تعمير در نمايندگي هواوي

به منظور تعمير گوشي ، در ابتدا گوشي شما توسط واحد پذيرش نمايندگي هواوي تحويل گرفته شده و به قسمت تست و بررسي انتقال مي يابد در آنجا متخصصين تعمير كار تست هاي موردنياز را بر روي موبايل شما انجام داده و عيب يابي مي كنند. بعد از عيب يابي دستگاه در نمايندگي هواوي هزينه ي جاري به منظور تعمير دستگاه تان ارزيابي مي شود و مدت زماني كه براي تعمير و تحويل كالا لازم است به شما اعلام مي شود تا در صورت تاييديه از طرف شما امور پشتيباني نمايندگي هوآوي كارهاي لازم براي تعمير دستگاهتان را آغاز كرده و اقدامات موردنياز براي سرويس دستگاه را انجام مي دهد تا در اولين زمان ممكن كالاي تعمير شده را تحويل دهند.

 در بيشتر موارد گوشي ها و يا تبلت هايي كه مشتريان به نمايندگي موبايل هواوي مي آورند در همان روز مراجعه تعمير شده و به آنها تحويل داده مي شود به جز زماني كه مشكل اساسي تر داشته باشند و يا كه براي تعمير كردنشان نياز به زمان بيشتري باشد.

در بيشتر مواقع گوشي ها و يا تبلت هايي كه مشتريان به نمايندگي تعمير هواوي مي آورند در همان روز مراجعه تعمير شده و به آنها تحويل داده مي شود بغير از زماني كه مشكل اساسي تر  داشته باشند و يا اينكه زمان تعمير كردنشان بيشتر باشد.

http://serviceir.com/huawei/

نمايندگي هواوي

تعمير گوشي هواوي

تعمير موبايل هواوي

نوشته شده توسط اگهي رايگان | ۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۹:۴۸ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |