نمايندگي تعميرات كنون

نمايندگي تعميرات كنون

نمايندگي كنون سعي در اين دارد تا با ارائه خدمات تضميني رضايت مشتريان و كاربران خود را كسب كند و همه نيازهاي آن را رفع سازد. براي اطمينان خاطر مشتريان همه خدمات ارائه شده توسط مهندسان و كارشناسان كه داراي گواهي نامه كيفيت و بسته به نوع تعميرات داراي گارانتي خواهند بود.

خدماتي كه در نمايندگي كنون ارائه مي شود در برگيرنده همه خدمات و سرويس هاي مربوط به دستگاه هاي هوشمند و الكترونيكي امروزي از جمله گردگيري، تعويض، بازسازي، تعميرات و ... است. از اين رو كاربران دستگاه هاي هوشمند خانگي و ارتباطي مي توانند در صورت نياز به هر يك از آنها، به نمايندگي تعميرات كنون مراجعه كرده و تخصصي ترين خدمات را دريافت كنند. شما مشتري عزيز مي توانيد براي آشنايي هر چه بيشتر با كادر فني اين مجموعه و همچنين خدمات ارائه شده توسط نمايندگي كنون از طريق وب سايت serviceir.com با كارشناسان مربوطه تماس حاصل نماييد.

نمايندگي كنون از تخصصي ترين و مجهزترين مركزهاي تعمير پرينتر كنون است كه با سالها سابقه، خدمات خود را در خصوص تعميرات تخصصي همه پرينترهاي ليزري، سوزني، جوهرافشان چند كاره و هد انواع پرينتر در كوتاه ترين زمان و مناسب ترين هزينه انجام مي دهند.

نمايندگي كنون تشكيل شده از كارشناسان و تكنسين هاي مجرب كه در زمينه تعمير پرينتر كنون فعاليت مي كنند و هنگام تعمير به مشتريان اين اطمينان را مي دهند كه در ابتدا كار پرينتر را تجزيه و تحليل كرده و بعد با توجه به مشكل بوجود آمده آن را تعمير مي نمايند. همچنين نمايندگي تعميرات كنون مشكلات مشتريان را با راه حل فني به بهترين صورت و در كوتاه ترين زمان و با هزينه كمتر برطرف مي سازند. نمايندگي كنون حتي الامكان از قطعات فابريك را عوض نمي كنند و اگر در صورت نياز از قطعاتي استفاده مي كنند كه كيفيتي برابر با كيفت قطعات اصلي داشته باشد.

نگراني بيشتر مشتريان پرينتر كنون، براي پيدا كردن مركزهاي معتبر براي تعمير پرينتر كنون و لوازم جانبي اين محصول است چون مشتريان به دنبال قطعات با كيفيت و اورجينال مي باشند و با توجه به هزينه اي كه پرداخت مي كنند بدون اينكه نگراني داشته باشند از آن استفاده كنند.

 خدمات نمايندگي تعميرات كنون

-          برطرف كردن اشكالات مربوط به پليت تايمينگ

-          امكان ارائه كردن مشاوره جهت چگونگي تعمير پرينتر كنون

-          قابليت تعويض بايوس و ريست كردن پرينتر كنون

-          امكان ارائه كردن مشاوره جهت سرويس هاي زمانبندي دوره اي

-          امكان بررسي نوار انكودر و رفع عيب هاي آن

-          امكان به روز رساني Firmware پرينترهاي كنون براي اصلاح عيب هاي پرينترها

-          قابليت تست پايه اي اشكالات پرينترهاي كنون

-          شارژ كاتريج پرينتر كنون

-          قابليت اصلاح و بررسي كردن اسناد فني پرينتر كنون

-          قابليت عيب يابي مسير حركت كاغذ پرينتر كنون

-          قابليت اصلاح و رفع نقص هاي مربوط به داكتر بليد پرينتر كنون

-          قابليت تعمير پرينتر كنون شامل: قطعات خراب شده براي بهينه سازي عملكرد دستگاه و كم كردن ميزان انرژي

-          قابليت اصلاح و شناسايي خطاهاي مربوط به ريبون در تعمير پرينتر كنون

-          شارژ مواد مصرفي پرينتر كنون

-          قابليت رفع كردن خطاهاي رايج در بوبين

-          قابليت بازيابي و تعمير كابل ها، اتصالات و قطعات سخت افزاري در تعمير پرينتر كنون

-          امكان تحليل و بررسي كردن عيب ها در خصوص پنل پرينتر كنون

-          قابليت حذف و نصب مجدد دايور چاپگر براي سازگاري بيشتر با سيستم عامل

-          امكان تعمير پرينتر كنون از جمله بررسي بلوك دياگرام و قسمت هاي مختلف پرينتر كنون

-          امكان تعمير پرينتر كنون از جمله كاليبراسيون قطعه هاي مكانيكي براي بهينه سازي عملكرد پرينتر كنون

 

در پايان كارشناسان و تكنسين هاي مجرب نمايندگي تعميرات پرينتر كنون آماده پاسخگويي به سؤالات مشتريان در خصوص تعميرات پرينتر را دارند.

 

نمايندگي كنون

نمايندگي تعميرات كنون

تعمير پرينتر كنون


ادامه مطلب
نوشته شده توسط اگهي رايگان | ۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۱:۳۳ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

نمايندگي تعمير دل

نمايندگي تعمير دل

نمايندگي تعمير لپ تاپ و گوشي دل يكي از تخصصي ترين خدمات ارائه شده در نمايندگي مي باشد كه توسط كارشناسان و تكنسين هاي دو حوزه سخت افزاري و نرم افزاري به كاربران اين دستگاه ارائه مي شود. تعمير لپ تاپ و تعمير گوشي دل ممكمن است در ابتداي كار به نظر ساده برسد و مراكز بسياري هستند كه با تخصص كم وارد اين حوزه شده اند ولي در سخني كوتاه با مشتريان و كاربران نمايندگي تعمير دل مي توان به اشتباهات تعميركاران مبتدي و اقدامات ناشي چنين مراكزي پي برده مي شود.

نمايندگي رسمي تعمير لپ تاپ دل با تجهيزات پيشرفته و مجهزترين كارگاه هاي تعمير به طور دقيق تعميرات را انجام مي دهند. اهميت به روز بودن و تجهيز واحد تعمير براي مديريت نمايندگي دل مهم است. از اين جهت نمايندگي دل قادر به رفع مشكلاتي هست كه ديگر نمايندگي هاي تعمير لپ تاپ دل و تعمير گوشي دل قادر به حل آن نيستند.

بجز كارگاه هاي مجهز نمايندگي تعمير دل متشكل از كارشناسان و تكنسين هاي ماهر مي باشند و به عنوان برترين ها انتخاب شده و از تجربه بلندمدت در حوزه تعمير لپ تاپ و گوشي هستند. و از جهت ميزان اطلاعات در خصوص لپ تاپ و گوشي در حوزه تعميرات داراي تجربه و تبحر فراواني هستند.

مراحل روند تعمير در نمايندگي دل بدينگونه است كه در اول مشتري براي مشاوره و عيب يابي دستگاه به واحد مربوط معرفي شده و كارشناسان به مشتري مشكل دستگاه را توضيح داده و تعمير كار اطلاعات مورد نياز را در ارتباط با دستگاه و عيب آن در اختيار مشتري قرار مي دهد.

در مرحله دوم برآورد هزينه تعمير دستگاه را به مشتري اعلام مي نمايند.

در مرحله سوم تعمير دستگاه دل

در مرحله چهارم و پاياني كار دستگاه تحويل مشتري داده مي شود.

خدماتي كه در نمايندگي تعمير لپ تاپ دل و موبايل دل انجام مي گيرد شامل:

-          تعمير شارژر لپ تاپ دل

-          تعمير مادربرد لپ تاپ دل

-          تعمير تاچ گوشي دل

-          تعمير و تعويض قاب گوشي دل

-          تعمير فن لپ تاپ دل

-          تعمير هارد لپ تاپ دل

-          تعمير اسپيكر گوشي دل

-          تعمير صفحه نمايش لپ تاپ دل

-          تعمير صفحه نمايش گوشي دل

-          تعمير باتري گوشي دل

-          تعمير لپ تاپ دل هنگاميكه خروجي صدا ندارد

 

رفع مشكل وصل نشدن لپ تاپ دل به واي فاي

تعمير و تعويض ال سي دي لپ تاپ دل

تعمير خرابي LED و LCD لپ تاپ دل

تعويض باتري لپ تاپ دل

تعمير فن لپ تاپ دل

تعمير مادربرد لپ تاپ دل

ارتقا كارت گرافيك لپ تاپ دل

تعمير كيبورد لپ تاپ دل

بازيابي اطلاعات لپ تاپ دل

 

نمايندگي دل

نمايندگي dell

تعمير لپ تاپ دل

تعمير لپ تاپ dell

تعمير گوشي دل


ادامه مطلب
نوشته شده توسط اگهي رايگان | ۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۱:۱۴ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

نمايندگي تعميرات اچ پي

نمايندگي تعميرات اچ پي

نمايندگي تعمير hp جهت دستيابي به مفهوم واقعيِ خدماتِ متمايز، داراي دو بخش توانمند و قدرتمند است كه به وجود آن‌ها باليده و افتخارات خويش در اين عرصه را مديون حضور آن‌ها مي‌داند. بخش اول، متشكل از كارشناسان بخش فروش هستند كه با صبر و شكيبايي پاسخگوي تمامي پرسش‌هاي كاربران و ارائه دهنده تمامي خدمات مرتبط با اين حوزه هستند.

نمايندگي تعمير اچ پي براي دستيابي به معناي واقعي خدمات متمايز به عنوان دو بازوي قدرتمند و توانا است كه به وجود آن ها باليده و جزو افتخارات خود در اين عرصه را مديون حضور آن ها مي داند.

بخش اول كه تشكيل شده از كارشناسان بخش فروش و بخش ديگر كارشناسان تعمير هستند كه به جهت برخورداري از دانش و مهارت هاي فني مورد نياز قادر به رفع و تعمير غالب عيب ها و ايرادات بوجود آمده در توليدات hp مي باشند. كارشناسان و تكنسين هاي تعمير در نمايندگي اچ پي به خاطر در اختيار داشتن تجهيزات سازگار و مناسب با هر يك از محصولات hp امكان اين را دارند تا در كوتاهترين زمان و با بهترين و بالاترين كيفيت به تعمير و ترميم محصولات hp بپردازند.

در نمايندگي تعمير hp تعميرات محدود به دستگاه خاصي نيست و همه محصولات از جمله تعمير لپ تاپ hp، تعمير فتوكپي hp، تعمير گوشي hp، تعمير پرينتر hp، صورت مي گيرد.

نمايندگي تعمير hp تشكيل شده از قسمت هاي متعددي مي باشد كه در هر يك از آنها سرويس هاي تخصصي مربوط با هر محصول به مراجعان را ارائه مي شود.

به خاطر حضور پرسنل فني متخصص و مهندسان و كارشناسان با تجربه نمايندگي تعمير لپ تاپ اچ پي توانسته اند در طي سالهاي اخير با ارائه بهترين سطح كيفي خدمات اطمينان و رضايت مشتريان را جلب كنند. سالهاست كه نام برند محصولات hp با نمايندگي hp گره خورده و كاربران محصولات اين نمايندگي در صورت بروز هر نوع نقص در دستگاه خود اولين انتخاب براي تعمير نمايندگي تعمير hp بوده است.

از اين رو نمايندگي توانسته طي مدت زمان كوتاهي به جهت صبر و حوصله كارشناسان نمايندگي در حين كار و راهنمايي هاي مورد نياز به مشتريان گرامي توانسته در صدر نمايندگي با ديگر همكاران خود قرار گيرد.

در صورت هر گونه سوال در خصوص مشكلات محصولات شارپ مي توانيد با كارشناسان و تكنسين هاي نمايندگي تعمير شارپ تماس حاصل نماييد.

نمايندگي hp

نمايندگي اچ پي

تعميرات لپ تاپ hp

تعميرات پرينتر hp

تعمير پرينتر hp

تعميرلپ تاپ اچ پي

تعمير فتوكپي

تعمير گوشي hp


ادامه مطلب
نوشته شده توسط اگهي رايگان | ۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰:۴۹ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

نمايندگي تعميرات گوگل

نمايندگي تعميرات گوگل

نمايندگي تعمير موبايل گوگل از نمايندگي هايي حاضري است كه طرفداران فراواني را به خود جلب كرده است. نمايندگي گوگل با طراحي ساختار و بهينه سازي اين گوشي از متدهاي گوناگون استفاده مي نمايند. اما با اين وجود گوشي گوگل از خرابي و اشكالات فني در امان نمي ماند. ولي نگران نباشيد نمايندگي تعميرات موبايل گوگل داراي ماهرترين و زبده ترين تعميركاران در خصوص تعميرات گوشي  گوگل داراست.

در نمايندگي تعمير گوشي گوگل قطعه هاي مورد استفاده 100 درصد اورجينال توسط تعميركاران ماهر در خدمت مشتريان قرار مي گيرد به جرات مي توان گفت نمايندگي گوگل طي سالهاي گذشته تجربه درخشاني داشتند و به عنوان برترين نمايندگي تعميرات موبايل گوگل شناخته شده اند. همچنين لازم به ذكر است نمايندگي تعميرات موبايل گوگل از روش هاي بسيار پيشرفته اي در تعميرات گوشي گوگل استفاده مي كند.

نمايندگي تعمير موبايل گوگل به دو پارت تقسيم بندي شده است كه عبارتند از:

-          تعميرات نرم افزاري گوشي گوگل

در پارت تعميرات نرم افزاري موبايل گوگل از با تجربه ترين كارشناسان تعميرات موبايل براي برطرف كردن اختلالات نرم افزاري بوجود آمده در گوشي اقدامات لازم را انجام مي دهد. اين اقدامات دربرگيرنده تعميراتي مثل فرمت شدن اطلاعات، كرش كردن، ويروسي شدن و ديگر مواردي از اين دست به صورت تخصصي انجام مي شود.

-          تعميرات سخت افزاري گوشي گوگل

خدمات مربوط به تعميرات سخت افزاري موبايل گوگل اقداماتي مثل تعمير و عوض كردن قطعه هاي ال سي دي، تاچ، گلس، اسپيكر، ميكروفن، قاب و ... است. هدف نمايندگي گوگل استفاده از قطعه هاي اورجينال براي تعميرات سخت افزاري گوشي گوگل است. به طوريكه براي عوض كردن باتري گوشي، عوض كردن تاچ و ال سي دي، دوربين و اسپيكر و ديگر قطعات قابل تعويض همه حساسيت خود را در استفاده از قطعات اورجينال به كار مي گيرد. هدف نمايندگي تعمير گوگل رضايت مشتري با ارائه بهترين با كيفيت ترين مي باشد.

مشتري گرامي هر گونه سوالي در خصوص تعمير گوگل داشته باشيد كارشناسان و تكنسين هاي نمايندگي تعمير موبايل گوگل آماده پاسخگويي به شما عزيزان مي باشد.

نمايندگي گوگل

نمايندگي تعميرات گوگل

تعمير موبايل گوگل


ادامه مطلب
نوشته شده توسط اگهي رايگان | ۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰:۲۸ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

نمايندگي تعميرات نوكيا

نمايندگي تعميرات نوكيا

نگاهي به تعميرات گوشي چيني و راهكارهاي مربوط به آن

مشكلات نرم افزاري و سخت افزاري از گذشته تا حال گريبان گير گوشي ها بوده و هست. گوشي نوكيا در موقعي كه دچار مشكل مي شوند به سختي تعمير مي شوند. در هنگام تعميرات گوشي چيني لازم است دقت كنيد كه مشكلات نرم افزاري موبايل اندرويدي خصوصاً گوشي چيني بسيار پيچيده است و امكان دارد با نصب رام اشتباه و نحوه فعال كردن آن سبب آسيب به رساندن به سخت افزار موبايل شويد. در نتيجه بهتر است براي تعميرات موبايل چيني حتل الامكان از نمايندگي هاي اين نوع از گوشي ها استفاده كنيد و اقدام به رفع مشكل گوشي نماييد.

مشكلات نرم افزاري گوشي هاي چيني

در نمايندگي تعميرات موبايل چيني مشكلات نرم افزاري از روش باكس هاي مربوط انجام مي شود و كارشناسان متخصص در حوزه ذكر شده اقدام به رفع خطاي پيش آمده مي كنند. مشكلات نرم افزاري اين نوع از گوشي ها به خاطر آسيب توسط يك ويروس يا حجم بالاي ديتاي نصب شده روي گوشي اتفاق مي افتد.

مشكلات سخت افزاري موبايل هاي چيني

تعميرات موبايل چيني بجز موضوع نرم افزاري مشكلات سخت افزاري پيش مي آيد مثل مشكلاتي كه در ال سي دي گوشي يا اسپيكر آن به وجود مي آيد. گوشي چيني به طور معمول از تاچ ضعيفي برخوردار است و كم كم دچار مشكل در اين ناحيه مي شود. به طوري كه يك طرف از گوشي حساسيت لازم را براي فعاليت ندارد. از طرفي اسپيكرهاي بكار رفته در گوشي هاي چيني قدرت كافي براي استفاده طولاني مدت را ندارد.

عواملي كه بايد در تعمير گوشي هاي چيني رعايت شود

در تعميرات گوشي نوكيا نياز است دقت شود كه مشكلات مربوط به تاچ و ال سي دي اين مدل از گوشي نوكيا كه يكي از شايع ترين مشكلات است قابل حل مي باشد و بايد در نمايندگي ها توسط متخصصين مربوطه انجام شود.

شارژر گوشي از ديگر مشكلاتي است كه سبب بوجود آمدن اختلال در باتري گوشي هاي چيني مي باشد. در صورتي كه از شارژر مخصوص نوع گوشي خود كه مناسب با نوع ولتاژ باتري گوشي شماست استفاده نكنيد باتري به شدت دچار آسيب مي گردد.

از ديگر موارد تعميرات موبايل نوكيا باتري است كه بيشتر به خاطر نبود شارژ صحيح و يا استفاده پياپي از گوشي نوكيا دچار مشكل مي شود و كارايي خود را از دست مي دهد. براي اين مشكل نياز است از باتري اورجينال و اصلي خود گوشي استفاده كنيد و هيچگاه از باتري هاي عمومي استفاده نكنيد.

در تعميرات موبايل چيني لازم است به چند نكته دقت شود.

-          جلوگيري از نصب رام اشتباه روي موبايل چيني پرهيز كنيد.

-          از نمايندگي معتبر براي تعميرات موبايل چيني استفاده كنيد.

-          در موقع مراجعه به نمايندگي تعميرات گوشي چيني از درستي مدارك حرفه اي نمايندگي مطلع شويد.

در پايان براي رفع مشكلات خود مي توانيد با كارشناسان و متخصصان نمايندگي تعميرات گوشي چيني تماس حاصل نماييد.

نمايندگي نوكيا

تعمير گوشي نوكيا

تعميرات گوشي چيني

تعميرات موبايل چيني


ادامه مطلب
نوشته شده توسط اگهي رايگان | ۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰:۰۷ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

نمايندگي تعمير موبايل هواوي

نمايندگي تعمير موبايل هواوي

تعمير دستگاه هواوي به دليل برند از تنوع مدل و تنوع ساخت متنوعي برخوردار بوده و به جهت اينكه از حساس ترين تعميرات به حساب مي آيد كه حتما بايد توسط كارشناسان انجام شود. تمام اقدامات تعمير در نمايندگي طبق استانداردهاي اصولي و علمي صورت مي گيرد. نمايندگي تعمير هواوي تعميرات خود را در دو بخش جدا شده و تخصصي به مشتريان ارائه مي كند. انجام تعميرات تخصصي برند هواوي نياز به تخصص و شناخت كامل با قطعات و فنون روز اين محصول دارد كه در اين نمايندگي تمام موارد اجرا شده و دستگاه به طور كاملاً تخصصي و ماهرانه تعمير مي شود.

از همين رو نمايندگي تعمير هواوي از بهترين و حرفه اي ترين كارشناسان و تكنسين هاي حوزه الكترونيك و تعميرات تشكيل شده تا شما مشتريان عزيز براي تعمير دستگاه خود بتوانيد با خيال راحت دستگاه گوشي تلفن را به ما بسپاريد تا به بهترين صورت تعمير گردد.

گوشي هايي كه در نمايندگي موبايل هواوي عرضه مي گردند از بهترين نرم افزار و سخت افزار توليد شده است. از اين رو شركت هواوي با پيشرفته ترين خط توليد و انواع نمايندگي گوشي هواوي تواسته فعاليت مناسبي داشته باشد و به يكي از برندهاي مهم در حوزه گوشي هوشمند تبديل شود. نمايندگي تعمير هواوي با عرضه قطعه هاي اورجينال و دريافت هزينه هاي مناسب نسبت به ديگر تعميركنندگان گوشي و تبلت مي تواند انتخاب مناسب براي خدمات به مشتريان ارائه دهد بطوريكه در نمايندگي تعمير هواوي گوشي مشتري در يك بازه زماني كوتاه و با قطعاتي اورجينال ضمانت شده تعويض مي شود.

خدمات نمايندگي تعمير موبايل هواوي

-          قابليت رفع كردن ايراد مشكلات سيم كارت

-          قابليت تعمير موبايل هواوي در صورت كار نكردن USB

-          قابليت رفع ايراد مشكل ويبره موبايل هواوي

-          امكان تعمير دوربين هواوي در تعميرگاه هواوي

-          قابليت رسوب زدايي موبايل هواوي با تينر فوري

-          قابليت تعمير و تعويض باتري گوشي هواوي

-          قابليت تعمير موبايل هواوي در صورت كار نكردن تاچ

-          قابليت تعمير عيب ميكروفن موبايل هواوي

-          قابليت برطرف كردن مشكل هنگ و ريست در گوشي هواوي

-          قابليت تعمير عدم كاركرد ال سي دي موبايل هواوي

-          قابليت عوض كردن هارد گوشي هواوي

-          قابليت تعمير بلندگو و صفحه لمسي موبايل هواوي

-          قابليت برطرف كردن مشكلات آنتن دهي و شناسايي نشدن شبكه موبايل هواوي

-          قابليت عوض كردن گوريلاگلس گوشي هواوي

-          قابليت تعمير كارنكردن بلوتوث موبايل هواوي

-          قابليت تعمير صداي نويز و نمايش No Service گوشي هواوي

-          قابليت تعمير همه قطعه هاي موبايل هواوي

-          قابليت تعمير كليدهاي هوم، اسليپ، ولوم، ويبره گوشي هواوي

-          قابليت عدم ثبت صدا هنگام فيلمبرداري موبايل هواوي

مزاياي نمايندگي تعمير هواوي

در نمايندگي تعمير هواوي تمام قطعات و وسايل مورد نياز آن توسط شركت فراهم مي شود و ديگر نگران اينكه قطعه تعويضي گوشي يا تبلت شما اورجينال نباشد نگران نيستيد چون بهترين راهي كه بتوانيد با شركت توليدكننده در ارتباط باشيد و از خدمات مفيد آن استفاده كنيد نمايندگي هواوي است.

فرآيند تعمير در نمايندگي هواوي

به منظور تعمير گوشي ، در ابتدا گوشي شما توسط واحد پذيرش نمايندگي هواوي تحويل گرفته شده و به قسمت تست و بررسي انتقال مي يابد در آنجا متخصصين تعمير كار تست هاي موردنياز را بر روي موبايل شما انجام داده و عيب يابي مي كنند. بعد از عيب يابي دستگاه در نمايندگي هواوي هزينه ي جاري به منظور تعمير دستگاه تان ارزيابي مي شود و مدت زماني كه براي تعمير و تحويل كالا لازم است به شما اعلام مي شود تا در صورت تاييديه از طرف شما امور پشتيباني نمايندگي هوآوي كارهاي لازم براي تعمير دستگاهتان را آغاز كرده و اقدامات موردنياز براي سرويس دستگاه را انجام مي دهد تا در اولين زمان ممكن كالاي تعمير شده را تحويل دهند.

 در بيشتر موارد گوشي ها و يا تبلت هايي كه مشتريان به نمايندگي موبايل هواوي مي آورند در همان روز مراجعه تعمير شده و به آنها تحويل داده مي شود به جز زماني كه مشكل اساسي تر داشته باشند و يا كه براي تعمير كردنشان نياز به زمان بيشتري باشد.

در بيشتر مواقع گوشي ها و يا تبلت هايي كه مشتريان به نمايندگي تعمير هواوي مي آورند در همان روز مراجعه تعمير شده و به آنها تحويل داده مي شود بغير از زماني كه مشكل اساسي تر  داشته باشند و يا اينكه زمان تعمير كردنشان بيشتر باشد.

http://serviceir.com/huawei/

نمايندگي هواوي

تعمير گوشي هواوي

تعمير موبايل هواوي


ادامه مطلب
نوشته شده توسط اگهي رايگان | ۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۹:۴۸ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

نمايندگي تعميرات اپل

نمايندگي تعميرات اپل

نمايندگي اپل همه سعي و تلاش خود را به كار بسته تا بتواند ارائه دهنده بهترين و بالاترين سطح كيفي خدمات در بخش تعمير به مشتريان باشد.

نمايندگي آيفون  ارائه دهنده تخصصي ترين سرويس اعم از نرم افزاري و سخت افزاري مربوط با محصولات اپل و آيفون به مشتريان است. كاربران و مشتريان محصولات اپل و آيفون در صورت برخورد با هر گونه اشكال در دستگاه خود مي توانند به نمايندگي مجاز آيفون مراجعه كرده و از تخصصي ترين سرويس هاي نرم افزاري و سخت افزاري بهره مند گردند.

آيفون از جمله تعميراتي است كه به صورت تخصصي در نمايندگي صورت مي گيرد. نمايندگي اپل در راستاي برآورد نيازهاي كاربران و مشتريان راه اندازي شده است و مهندسان و كارشناسان ماهر را در تعميرات آيفون انتخاب كرده است. بطوريكه امروزه شاهد گسترش استفاده از محصولات اپل به خصوص آيفون ها هستيم. از اين جهت نياز به تعمير آيفون بيش از پيش احساس مي گردد.

نمايندگي تعمير لپ تاپ اپل به خاطر ساختار ويژه اي كه دارد نيازمند حضور متخصصين و كارشناساني است كه علاوه بر داشتن مهارت، دوره هاي تخصصي تعميرات لپ تاپ اپل را هم داشته باشند و با تعميرات اين محصول آشنايي كاملي داشته باشند. نمايندگي تعمير لپ تاپ اپل اين اطمينان را به مشتريان و كاربران گرامي مي دهد كه تعمير در نمايندگي اپل طبق استانداردهاي جهاني تعريف شده و همراه با ضمانت و گارانتي صورت مي گيرد.

در نمايندگي اپل خدماتي كه در واحد تعمير لپ تاپ ارائه مي گردد در بردارنده شرايط و ويژگي هاي منحصري است كه آن را از ديگر رقباي خود متمايز ساخته است.

مزاياي نمايندگي تعمير گوشي، لپ تاپ  وموبايل اپل

برخي از ويژگي هايي كه در نمايندگي تعمير اپل صورت مي گيرد عبارتند از:

-          امكان بهره مندي از به روزترين ابزارآلات تعمير و ترميم در نمايندگي اپل

-          استفاده از تكنسين ها و كارشناسان باسابقه و دارنده مدارك بين المللي در نمايندگي اپل

-          قابليت انجام تعميرات طبق استانداردهاي جهاني در نمايندگي اپل

-          رعايت اصول مشتري مداري و تعهد نسبت به مشتري در نمايندگي اپل

-          كسب اجازه قبل از انجام تعويض قطعه آسيب ديده و از كار افتاده در نمايندگي اپل

-          استفاده از قطعات اورجينال براي عوض كردن قطعه هاي آسيب ديده و از كارافتاده در نمايندگي اپل

خدماتي انجام شده در نمايندگي اپل به شرح زير است:

-          قابليت تعمير و تعويض ال سي دي موبايل آيفون

-          قابليت تعمير اسپيكر و ميكروفون گوشي آيفون

-          قابليت عوض كردن باتري موبايل اپل

-          قابليت بازيابي اطلاعات هارد گوشي اپل

-          قابليت تعمير كيبورد موبايل آيفون

-          رفع ارورهاي مربوط به گوشي آيفون

-          قابليت تعميرات آبخوردگي و آسيب ناشي از ضربه و سقوط موبايل اپل

-          قابليت عوض كردن LCD شكسته گوشي اپل

-          قابليت بازيابي اطلاعات از دست رفته موبايل آيفون

-          قابليت برطرف كردن مشكل خاموش شدن ناگهاني موبايل اپل

-          قابليت تعمير Wi-Fi و مشكلات شبكه آيفون

-          قابليت تعويض باتري اپل

كارشناسان و تكنسين هاي نمايندگي اپل آماده پاسخگويي به سوالات كاربران و مشتريان مي باشند.

 

نمايندگي اپل

نمايندگي آيفون

تعمير گوشي اپل

تعمير گوشي آيفون 

 

تعمير موبايل اپل 

 

تعمير موبايل آيفون

 

تعمير لپ تاپ اپلادامه مطلب
نوشته شده توسط اگهي رايگان | ۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۹:۲۰ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

نمايندگي تعميرات ال جي

نمايندگي تعميرات ال جي

نمايندگي تعميرات ال جي خدمات تخصصي در خصوص تعميرات ال جي از جمله تعميرات موبايل و تبلت ال جي را به عهده دارد. كارشناسان و تكنسين هاي نمايندگي تعميرات ال جي به خاطر اينكه سالها سابقه در اختيار داشتن وسايل و ابزارآلات تعمير و ترميم قادر به برطرف كردن همه اشكالات هستند كه امكان دارد در موبايل ها و تبلت هاي ال جي ايجاد شوند.  

همچنين خدمت رساني به مشتريان و پيگيري مشكلات آن ها در نمايندگي تعميرات ال جي، به شدت مورد تأييد و كنترل مديريت است.

نمايندگي تعميرات ال جي با بهترين متخصصين كشور، سعي در اين دارد تا همه خدمات مورد نياز مشتريان و كاربران را در دو بخش موبايل و تبلت برطرف نمايند.

شركت ال جي بعنوان بهترين و شناخته ترين شركت است و اين برند را خانواده ها بعنوان برندي معتبر مي شناسند.

در نمايندگي ال جي تعميرات، عيب يابي و رفع مشكلات گوشي و تبلت ال جي طبق اصول زير نظر كارشناسان و تكنسين هاي مجرب صورت مي گيرد. با اين كار از آسيب و صدمه ديدن قسمت هاي ديگر جلوگيري مي شود .

چرا نمايندگي تعميرات ال جي

نمايندگي ال جي داراي سابقه اي بلند مدت در خدمات تعمير محصولات ال جي دارد بطوريكه داراي قسمت هاي مجزا تعميرات است كه در هر قسمت خدمات تخصصي زيادي به مشتريان ارائه مي گردد. نمايندگي تعميرات ال جي مشتري مداري را سرلوحه كار خود قرار داده و خدمات با كيفيت بسيار بالا توانسته رضايت مشتريان را جلب نمايد و با ارائه گارانتي اين اطمينان را مي دهد كه تمام خدمات در اين نمايندگي طبق اصول استاندارد بين اللملي و با كيفيت است.

نمايندگي الجي

نمايندگي تعميرات الجي

تعمير تلويزيون الجي

تعمير موبايل الجي

نمايندگي lg

نمايندگي تعميرات موبايل

تعمير گوشي الجي

تعمير لپ تاپ

تعميرات مانيتور


ادامه مطلب
نوشته شده توسط اگهي رايگان | ۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۸:۱۵ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

نمايندگي تعميرات سوني

نمايندگي تعميرات سوني
نمايندگي سوني امكانات و تجهيزات پيشرفته اي را در خصوص تعمير و فروش در اختيار كادر فني خود گذاشته تا به بهترين صورت و با كيفيت بالا به كاربران ارائه داده و رضايت مشتريان و كاربران را فراهم نمايند.
علاوه بر اين براي راحتي كاربران خدمات مربوط به تعمير بعضي از محصولات سوني مثل تعمير تلويزيون به طور تعمير در محل به كاربران ارائه مي شود. براي آشنايي بيشتر با ساختار و خدمات ارائه شده مطالعه مطالب و مقالات در اين وب سايت را به كاربران پيشنهاد مي كنيم.
نمايندگي تعميرات سوني
در نمايندگي تعميرات سوني انواع دستگاه هاي سوني در تعميرگاه مجاز سوني صورت مي گيرد و بهترين امكانات در واحد تعميرات سوني بوجود آمده تا تعمير انواع محصولات سوني را به بالاترين سطح كيفيت رهنمون سازد. كارشناسان و تكنسين هاي مجموعه سوني به خاطر آگاهي از به روزترين اطلاعات و ترفندها مي توانند همه كاستي ها و نواقص به وجود آمده در محصولات را در كوتاه ترين زمان ممكن برطرف كنند. همچنين تعويض قطعه هاي محصولات سوني در صورت آسيب ديدگي، توسط مهندسان و تكنسين هاي واحد تعميرات سوني صورت مي گيرد و اصالت همه قطعات جايگزين شده براي مشتريان تضمين مي گردد. در نظر داشته باشيد فقط با استفاده از قطعات اورجينال كيفيت و كارايي اويه را به دستگاه ها مي توان بازگرداند.
خدمات نمايندگي سوني
خدماتي كه در نمايندگي سوني صورت مي گيرد منحصر به دستگاه خاص نيست و تمام تعميرات سخت افزاري و نرم افزاري مربوط به تمام دستگاه هاي سوني از جمله:

نمايندگي سوني

تعميرات سوني 

نمايندگي تعميرات سوني 


تعمير دوربين سوني

تعمير دوربين

تعميرات تلويزيون 

تعميرات تلويزيون سوني

تعمير دوربين فيلمبرداري

تعميرات لپ تاپ

تعمير ويدئو پروژكتور

تعمير ضبط سوني


تعمير دسته پلي استيشن

تعميرات ps4

تعميرات پلي استيشن

تعميرات موبايل 

تعميرات گوشي 

 تعميرات موبايل سوني 

تعميرات گوشي سوني 

تعمير تلويزيون آبخورده

تعمير مانيتور
تعميرات تبلت 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط اگهي رايگان | ۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۷:۵۰ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

نمايندگي تعميرات سامسونگ

نمايندگي تعميرات سامسونگ

طي تحربيات بدست آمده در نمايندگي تعميرات سامسونگ به خاطر قيمت و كيفيت مناسب استقبال زيادي از طرف كاربران داخلي به عمل آمده است. بنابراين چيزي كه كاربران بايد به آن توجه كنند عدم مراجعه به مركزهاي غير مجاز براي تعمير لپ تاپ سامسونگ است اين كار به خاطر ساختار فيزيكي و نرم افزاري پيچيده محصول و مدل هاي مختلف در بازار بعنوان يك كار تخصصي است و احتياج به حضور كارشناسان و تكنسين در اين حوزه است.

خدمات نمايندگي تعميرات سامسونگ

نمايندگي تعميرات تلويزيون سامسونگ از بهترين شركت هاي ارائه دهنده خدمات تخصصي تلويزيون مي باشد كه طي سالهاي گذشته به خاطر ارائه بهترين خدمات در اين خصوص، مورد استقبال كاربران و هموطنان قرارگرفته و انتخاب اول تمام آنها بوده است.

اشخاصي كه اين دستگاه را دارند با مراجعه به مركز تعميرات سامسونگ همراه با استفاده از تخصصي ترين خدمات مربوط با اين محصول از مشاوره ها و راهنمايي ارائه شده توسط كارشناسان اين مركز برخوردار گردند.

تعميرات پرينتر سامسونگ توسط كارشناساني صورت مي گيرد كه به خاطر حضور در دوره هاي تخصصي و كارشناساني مهارت تعمير دستگاه را طبق متدهاي روز دنيا كسب كرده اند و همچنين ضمانت و گارانتي همه خدمات در مورد پرينتر سامسونگ و حضور و همكاري متخصصين و كارشناسان در نمايندگي سامسونگ صورت مي گيرد.

نمايندگي تعميرات سامسونگ براي جلوگيري از مشكلات به عمل آمده خدمات تعميرات موبايل سامسونگ را همراه با گارانتي و قيمت مناسب ارائه مي دهند. بنابراين مشتريان مي توانند بدون آنكه نيازي به خارج شدن از منزل يا محل كار درخواست خود را در خصوص تعمير موبايل ثبت كرده و در كوتاه ترين زمان ممكن موبايل خود را با گارانتي تحويل بگيرند.

تعمير تبلت سامسونگ همه خدمات ترميم و تعمير را شامل مي شود و با رعايت همه پارامترهاي لازم انجام مي شود و قسمت جدايي را به خود اختصاص دارد. مهندسان و كارشناسان فعال در مركز تعير تبلت سامسونگ با داشتن سال ها تجربه در خصوص تعمير و استفاده از به روزترين وسايل تعمير كيفيت خدمات ارائه شده را گسترش مي دهند و باعث كسب رضايت مشتريان مي شوند.

نمايندگي تعميرات تبلت سامسونگ خدمات زير را ارائه مي دهند:

·         رفع مشكلات كم نور شدن تبلت سامسونگ

 • رفع مشكل كند شدن تاچ يا عمل نكردن آن در تبلت سامسونگ
 • رفع كردن مشكلات مدارات كيبرد و اسپيكر و بازر و ميكروفن و … در تبلت سامسونگ
 • امكان رفع مشكلات شارژ نشدن و تخليه شارژ و شارژ كاذب تبلت سامسونگ
 • قابليت مشكلات تبلت هايي كه روشن مي شوند و تصوير ندارند
 • قابليت مشكلات تبلت هاي سامسونگ كه شارژ نمي شوند
 • رفع مشكلات تبلت هاي سامسونگ كه شارژ خالي مي كنند
 • رفع كردن مشكلات تبلت هاي سامسونگ كه واي فاي آن ها از كار افتاده است
 • قابليت مشكلات تبلت هاي سامسونگ كه بلوتوث آنها كار نمي كند
 • قابليت تخصصي تاچ و ال سي دي تبلت سامسونگ
 • امكان تعويض باطري و انتخاب باطري هاي مناسب تبلت سامسونگ
 • قابليت رفع عدم كاركرد دوربين تبلت سامسونگ
 • امكان رفع  عدم كاركرد مموري كارت تبلت سامسونگ
 • امكان رفع عدم كاركرد ويبره تبلت سامسونگ
 • امكان رفع عدم كاركرد تاچ تبلت سامسونگ
 • قابليت حل مشكلات ال سي دي تبلت سامسونگ
 • قابليت رفع عدم كاركرد بلوتوث تبلت سامسونگ
 • امكان رفع كردن عدم كاركرد USB تبلت سامسونگ
 • قابليت رفع عدم كاركرد و شناسايي سيم كارت تبلت سامسونگ
 • قابليت رفع مشكلات آنتن دهي و شناسايي نشدن شبكه تبلت سامسونگ
 • قابليت رفع مشكلات مدارRX  تبلت سامسونگ
 • قابليت رفع مشكلات مدارTX  تبلت سامسونگ

تعمير لپ تاپ سامسونگ

تعمير پرينتر سامسونگ

نمايندگي سامسونگ

تعمير تلويزيون سامسونگ

لپ تاپ سامسونگ

نمايندگي تعميرات سامسونگ

تعميرات موبايل

تعميرات تبلت

تعميرات سامسونگ

تعميرات تلويزيون

تعميرات موبايل سامسونگ

تعميرات گوشي سامسونگ

تعميرات گوشي


ادامه مطلب
نوشته شده توسط اگهي رايگان | ۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۷:۳۲ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |