نمايندگي تعمير دل

نمايندگي تعمير دل

نمايندگي تعمير لپ تاپ و گوشي دل يكي از تخصصي ترين خدمات ارائه شده در نمايندگي مي باشد كه توسط كارشناسان و تكنسين هاي دو حوزه سخت افزاري و نرم افزاري به كاربران اين دستگاه ارائه مي شود. تعمير لپ تاپ و تعمير گوشي دل ممكمن است در ابتداي كار به نظر ساده برسد و مراكز بسياري هستند كه با تخصص كم وارد اين حوزه شده اند ولي در سخني كوتاه با مشتريان و كاربران نمايندگي تعمير دل مي توان به اشتباهات تعميركاران مبتدي و اقدامات ناشي چنين مراكزي پي برده مي شود.

نمايندگي رسمي تعمير لپ تاپ دل با تجهيزات پيشرفته و مجهزترين كارگاه هاي تعمير به طور دقيق تعميرات را انجام مي دهند. اهميت به روز بودن و تجهيز واحد تعمير براي مديريت نمايندگي دل مهم است. از اين جهت نمايندگي دل قادر به رفع مشكلاتي هست كه ديگر نمايندگي هاي تعمير لپ تاپ دل و تعمير گوشي دل قادر به حل آن نيستند.

بجز كارگاه هاي مجهز نمايندگي تعمير دل متشكل از كارشناسان و تكنسين هاي ماهر مي باشند و به عنوان برترين ها انتخاب شده و از تجربه بلندمدت در حوزه تعمير لپ تاپ و گوشي هستند. و از جهت ميزان اطلاعات در خصوص لپ تاپ و گوشي در حوزه تعميرات داراي تجربه و تبحر فراواني هستند.

مراحل روند تعمير در نمايندگي دل بدينگونه است كه در اول مشتري براي مشاوره و عيب يابي دستگاه به واحد مربوط معرفي شده و كارشناسان به مشتري مشكل دستگاه را توضيح داده و تعمير كار اطلاعات مورد نياز را در ارتباط با دستگاه و عيب آن در اختيار مشتري قرار مي دهد.

در مرحله دوم برآورد هزينه تعمير دستگاه را به مشتري اعلام مي نمايند.

در مرحله سوم تعمير دستگاه دل

در مرحله چهارم و پاياني كار دستگاه تحويل مشتري داده مي شود.

خدماتي كه در نمايندگي تعمير لپ تاپ دل و موبايل دل انجام مي گيرد شامل:

-          تعمير شارژر لپ تاپ دل

-          تعمير مادربرد لپ تاپ دل

-          تعمير تاچ گوشي دل

-          تعمير و تعويض قاب گوشي دل

-          تعمير فن لپ تاپ دل

-          تعمير هارد لپ تاپ دل

-          تعمير اسپيكر گوشي دل

-          تعمير صفحه نمايش لپ تاپ دل

-          تعمير صفحه نمايش گوشي دل

-          تعمير باتري گوشي دل

-          تعمير لپ تاپ دل هنگاميكه خروجي صدا ندارد

 

رفع مشكل وصل نشدن لپ تاپ دل به واي فاي

تعمير و تعويض ال سي دي لپ تاپ دل

تعمير خرابي LED و LCD لپ تاپ دل

تعويض باتري لپ تاپ دل

تعمير فن لپ تاپ دل

تعمير مادربرد لپ تاپ دل

ارتقا كارت گرافيك لپ تاپ دل

تعمير كيبورد لپ تاپ دل

بازيابي اطلاعات لپ تاپ دل

 

نمايندگي دل

نمايندگي dell

تعمير لپ تاپ دل

تعمير لپ تاپ dell

تعمير گوشي دل


ادامه مطلب
نوشته شده توسط اگهي رايگان | ۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۸:۱۰ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

نمايندگي تعميرات اچ تي سي

نمايندگي تعميرات اچ تي سي

نمايندگي تعميرات htc با كادر فني و متخصص، همه خدمات مورد نياز مشتريان و كاربران htc در دو بخش تعميرات موبايل اچ تي سي و تبلت اچ تي سي صورت مي گيرد. سرعت، دقت و كيفيت در ارائه خدمات، شعار اصلي نمايندگي تعميرات اچ تي سي است. تمركز اصلي نمايندگي تعميرات htc  انجام خدمات مربوط با موبايل اچ تي سي و تبلت و گوشي اچ تي سي است.

نمايندگي htc در قسمت تعميرات اچ تي سي در ايران انجام دهنده همه خدمات تخصصي مربوط با تعميرات htc مي باشد همچنين خدماتي كه در نمايندگي تعميرات اچ تي سي انجام مي شود همراه با گارانتي و ضمانت بوده و مدت گارانتي با توجه به مورد تعميراتي تفاوت دارد. همه خدمات در نمايندگي تعميرات اچ تي سي توسط واحد ارتباط با مشتريان به دقت كنترل و بررسي مي گردد.

در صورت بروز هر نوع مشكل در مراحل تعميرات به مديريت گزارش شده و مشكل مورد نظر سريعاً برطرف خواهد گرديد.

نمايندگي تعميرات موبايل اچ تي سي در حوزه تعمير و مرميم توسط كارشناسان و تكنسين هاي مجرب و ماهر سخت افزاري و نرم افزاري راه اندازه شده است و كليه امكانات و تسهيلات فراواني براي كاربران خود در نظر گرفته است. بنابراين در نمايندگي گوشي اچ تي سي مي توانيد به كمك تسهيلات كاربردي و مفيد بهترين و مفيدترين سرويس ها را در زمينه تعميرات دريافت نماييد.

در بخش تعميرات گوشي اچ تي سي بخش هاي تعميراتي به طور مستقل و مجزا فعاليت مي نمايند و همه مشكلات نرم افزاري و سخت افزاري انواع محصولات اچ تي سي را مورد ارزيابي و بررسي قرار مي دهند و تمام سرويس ها و خدمات انجام شده همراه با ضمانت نامه هاي رسمي و كتبي است. و تمامي تعميرات انجام شده به خاطر بالا بردن سطح كيفيت خدمات و پياده سازي استانداردهاي جهاني مي باشد بعد از تمام شدن كار بايد توسط كارشناسان فني به تاييد برسد. مهندسان فني نمايندگي htc بعد از انجام تست هاي اوليه و اطمينان از عملكرد درست دستگاه آن را براي تحويل به مشتري آماده و بسته بندي مي نمايند.

خدمات نمايندگي htc بسيار متتنوع و كاربردي است و تمام نياز هاي نرم افزاري و سخت افزاري انواع محصولات اچ تي سي را برطرف مي سازد. اين واحد تعميراتي به كمك تعميركاران و تكنسين هاي مجرب و ماهر اداره مي شود. مجهز به ابزار و تجهيزات مدرن و پيشرفته است كه براي عيب يابي، تعمير و ترميم مورد استفاده قرار مي گيرد. كمپاني اچ تي سي يك شركت تايواني است كه در زمينه ساخت تلفن‌هاي همراه هوشمند فعاليت مي‌كند.

خدماتي كه در نمايندگي تعميرات اچ تي سي صورت مي گيرند شامل:

-          تعميرات موبايل اچ تي سي

-          تعميرات تبلت اچ تي سي

-          تعميرات گوشي اچ تي سي

-          رفع تمام عيب هاي مربوط به مدار تغذيه در نمايندگي تعميرات موبايل اچ تي سي

-          رفع تمام عيب هاي مربوط به آنتن دهي و عدم سرويس در نمايندگي تعميرات گوشي اچ تي سي

مزاياي نمايندگي تعميرات htc

-          امكان مشاوره حضوري به مشتري در خصوص دلايل مشكل موبايل اچ تي سي و روش رفع ايراد

-          امكان تعميرات فوق تخصصي گوشي اچ تي سي در كوتاه ترين زمان ممكن

-          استفاده از قطعه هاي فابريك و اورجينال و همچنين گزارش كار در حين تعميرات موبايل اچ تي سي به صاحب دستگاه

-          گزارش گيري و رضايتمندي مشتريان پس از اتمام تعميرات كه شرط مشتري مداري است در نمايندگي تعميرات اچ تي سي دوره اي صورت مي گيرد طي سالهاي اخير موفق به كسب رتبه بالاي 95 درصد از سطح رضايت مشتريان شده است.

در پايان هر گونه سوالي كه در خصوص تعميرات موبايل اچ تي سي داشته باشيد مي توانيد با كارشناسان نمايندگي htc در ميان بگذاريد.

نمايندگي htc

تعميرات موبايل اچ تي سي

تعميرات گوشي اچ تي سي

 

 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط اگهي رايگان | ۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۷:۵۱ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

نمايندگي تعميرات zte

نمايندگي تعميرات zte

برند zte از جمله موبايل هايي است كه در حال حاضر طرفداران فراواني را به خود جلب كرده است. نمايندگي zte با طراحي ساختار و بهينه سازي اين گوشي از روش استفاده از مواد گوناگون انتشار حرارت در كنار پايش بي درنگ دما، مقدار انتشار حرارت را بهبوده داده است. اما با اين وجود گوشي zte از خرابي و اشكالات فني در امان نمي ماند. ولي نگران نباشيد نمايندگي تعميرات موبايل zte داراي ماهرترين و زبده ترين تعميركاران در خصوص تعميرات گوشي  zte داراست.

در نمايندگي تعمير گوشي zte قطعه هاي مورد استفاده 100 درصد اورجينال توسط تعميركاران ماهر در خدمت مشتريان قرار مي گيرد به جرات مي توان گفت نمايندگي zte طي سالهاي گذشته تجربه درخشاني داشتند و به عنوان برترين نمايندگي تعميرات موبايل zte شناخته شده اند. همچنين لازم به ذكر است نمايندگي تعميرات موبايل zte از روش هاي بسيار پيشرفته اي در تعميرات گوشي zte استفاده مي كند.

نمايندگي تعمير موبايل zte به دو بخش تقسيم بندي شده است كه عبارتند از:

-          تعميرات نرم افزاري گوشي zte

در قسمت تعميرات نرم افزاري موبايل zte از با تجربه ترين كارشناسان تعميرات موبايل براي برطرف كردن اختلالات نرم افزاري بوجود آمده در گوشي اقدامات لازم را انجام مي دهد. اين اقدامات دربرگيرنده تعميراتي مثل فرمت شدن اطلاعات، كرش كردن، ويروسي شدن و ديگر مواردي از اين دست به صورت تخصصي انجام مي شود.

-          تعميرات سخت افزاري گوشي zte

خدمات مربوط به تعميرات سخت افزاري موبايل zte اقداماتي مثل تعمير و عوض كردن قطعه هاي ال سي دي، تاچ، گلس، اسپيكر، ميكروفن، قاب و ... است. هدف نمايندگي zte استفاده از قطعه هاي اورجينال براي تعميرات سخت افزاري گوشي zte است. به طوريكه براي عوض كردن باتري گوشي، عوض كردن تاچ و ال سي دي، دوربين و اسپيكر و ديگر قطعات قابل تعويض همه حساسيت خود را در استفاده از قطعات اورجينال به كار مي گيرد. هدف نمايندگي تعمير zte رضايت مشتري با ارائه بهترين با كيفيت ترين مي باشد.

مشتري گرامي هر گونه سوالي در خصوص تعمير zte داشته باشيد كارشناسان و تكنسين هاي نمايندگي تعمير موبايل zte آماده پاسخگويي به شما عزيزان مي باشد.

 

نمايندگي zte

تعميرات گوشي zte

تعميرات موبايل zte


ادامه مطلب
نوشته شده توسط اگهي رايگان | ۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۷:۳۰ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

تعميرات گوشي شيائومي

تعميرات گوشي شيائومي

يكي از تخصصي ترين خدماتي كه در نمايندگي شيائومي انجام مي شود تعميرات گوشي شيائومي است. كارشناسان و تكنسين هاي واحد تعميرات گوشي شيائومي با بهره گرفتن از مهارت ها و به روزترين ترفندهاي تعميراتي را ارائه مي كنند. استفاده از وسايل و امكانات پيشرفته در اين نمايندگي سبب شده تا فرايند تعميرات انواع گوشي هاي شيائومي در اين نمايندگي امكان پذير شود. همچنين دسترسي اين مجموعه به انواع وسايل و قطعات هم سبب شده تا عوض كردن قطعات آسيب ديده انواع گوشي هاي شيائومي در اين نمايندگي امكان پذير گردد.

در نمايندگي شيائومي از قطعه هاي اورجينال استفاده مي شود و اصل بودن همه قطعات مورد استفاده براي مشتريان تضمين شده است. همه دستگاه ها بعد از اعمال فرآيند تعميرات در اين قسمت براي مشتريان تست شده و در صورت كاركرد درست تحويل داده مي شود. نمايندگي شيائومي بر تمام مراحل تعميرات و خدمات ارائه شده در واحد تعميرات گوشي شيائومي نظارت مي نمايد.

خدمات واحد تعميرات گوشي شيائومي

-          قابليت رفع مشكلات نرم افزاري و هنگ كردن گوشي شيائومي

-          قابليت برطرف كردن مشكل خاموشي ناگهاني گوشي شيائومي

-          قابليت تعمير همه گوشي هاي آبخورده شيائومي

-          قابليت تعمير هارد گوشي شيائومي

-          قابليت برطرف كردن داغ كردن گوشي در نمايندگي گوشي شيائومي

-          قابليت رفع مشكل تخليه شارژ باطري گوشي شيائومي

-          قابليت برطرف كردن مشكل دردسترس نبودن گوشي شيائومي

-          امكان رفع هنگ گوشي شيائومي

-          قابليت عوض كردن تاچ گوشي در نمايندگي تعميرات گوشي شيائومي

-          امكان تعميرات تخصصي واي فاي گوشي شيائومي

-          قابليت تعمير تمام گوشي هاي ضربه خورد شيائومي

-          امكان عوض كردن ال سي دي گوشي شيائومي

-          امكان رفع عيوب مشكلات شارژر گوشي شيائومي

-          امكان رفع مشكل ريست شدن گوشي شيائومي

-          رفع عيب يابي و تعمير گوشي هاي شيائومي كه قبلا تعمير شده است.

-          قابليت تعمير پرش آنتن گوشي شيائومي

-          قابليت رفع اشكالات بلوتوث گوشي شيائومي

-          امكان شوك وارد كردن به باطري گوشي در نمايندگي تعميرات گوشي شيائومي

-          قابليت رسوب زدايي گوشي با تينر فوري شيائومي

-          امكان برطرف كردن قطع و وصلي سيگنال آنتن گوشي شيائومي

-          قابليت تست تغذيه قطعات گوشي شيائومي

-          امكان رفع مشكل افت سيگنال در نقاط كور گوشي شيائومي

در پايان مشتريان گرامي در خصوص مشكلات گوشي شيائومي مي توانيد با كارشناسان و تكنسين هاي نمايندگي تعميرات شيائومي تماس حاصل نماييد.

تعمير گوشي شيائومي


ادامه مطلب
نوشته شده توسط اگهي رايگان | ۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۷:۱۱ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

نمايندگي ايسوس

نمايندگي ايسوس

نمايندگي ايسوس يكي از ارائه دهنده هاي كلي خدمات تعمير محصولات ايسوس از جمله تعمير لپ تاپ، تعمير مانيتور ايسوس، تعمير گوشي ايسوس و ... مي باشد. كاربران گرامي محصولات ايسوس مي توانند با مراجعه كردن به نمايندگي ايسوس، از تخصصي ترين خدمات در رابطه با دستگاه خويش بهره مند گردد. همه خدمات ارائه شده در نمايندگي تعميرات ايسوس توسط كارشناسان و تكنسين هاي ماهر و با تجربه در حوزه تعمير با استفاده از پيشرفته ترين تجهيزات و امكانات صورت مي گيرد.

نمايندگي ايسوس مجهز به پيشرفته ترين امكانات بوده و از بهترين تعميركاران و مختصصان در خصوص تعميرات بهره مي برد. مهندسان حاضر در نمايندگي تعميرات ايسوس به همه قطعه هاي سخت افزاري و نرم افزاري محصولات مسلط بوده و با بهترين ترفندها دستگاه هاي ايسوس را تعمير مي كنند.

مشتريان گرامي مي توانند قبل از مراجعه به نمايندگي تعميرات ايسوس سوالات و مشكلات احتمالي خود را به صورت تلفني و يا از طريق راه هاي ارتباطي در وب سايت با كارشناسان در ميان بگذارند و راهنمايي و اطلاعات لازم را دريافت نمايند.

برخي از خدمات ارائه شده در نمايندگي ايسوس عبارتند از:

-          تعمير لپ تاپ ايسوس

-          تعمير تبلت ايسوس

-          تعمير گوشي ايسوس

-          تعمير پروژكتور ايسوس

-          ارتقا لپ تاپ ايسوس

-          بررسي تخصصي، عيب يابي و تعمير مادربرد ايسوس

-          تست كامل قطعات الكترونيكي و در صورت لزوم عوض كردن هر يك از آنها

-          امكان تعويض قطعات آسيب ديده با نمونه اورجينال و با كيفيت در نمايندگي تعمير ايسوس

-          امكان ارائه لوازم جانبي محصولات ايسوس

در نمايندگي تعمير ايسوس به خاطر ساختار هوشمند و ويژه تجهيزات نياز به حضور متخصصاني است كه شناخت و آشنايي كاملي با ساختار تمام قطعه هاي موجود در دستگاه داشته باشند. نتيجه مي گيريم كه كارشناسان و مهندسان مسئول نگهداري و تعميرات از جايگاه پررنگ تري نسبت به ديگر پارامترهاي نمايندگي برخوردار هستند.

در نمايندگي ايسوس خدمات تعمير به صورت سرويس در محل و برگزار كردن دوره هاي آموزشي تعميرات بعضي از خدمات و سرويس هاي ارائه شده در نمايندگي ايسوس با استفاده از با تجربه ترين مهندسان و كارشناسان هر حوزه صورت مي گيرد. همچنين گارانتي و ضمانت تعمير در نمايندگي ايسوس با كيفيت بالاي منجر به اين شده است تا نمايندگي تعمير ايسوس تبديل به انتخاب اول تمامي مشتريان و كاربران گردد كه دستگاه آنان دچار عيب شده و نياز به تعمير دارد.

در پايان هر گونه سوالي كه داشته باشيد مي توانيد با كارشناسنان و تكنسين هاي نمايندگي ايسوس مطرح نماييد.

نمايندگي ايسوس

نمايندگي تعميرات ايسوس

تعمير لپ تاپ ايسوس

تعمير تبلت ايسوس

تعمير مانيتور ايسوس

تعمير گوشي ايسوس

 

 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط اگهي رايگان | ۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۶:۵۲ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

نمايندگي تعميرات لپ تاپ ايسر

نمايندگي تعميرات لپ تاپ ايسر

نمايندگي تعمير لپ تاپ ايسر براي رضايت خاطر مشتريان توانسته است همه خدمات تعمير لپ تاپ را كوتاه ترين زمان همراه با كيفيتي بالا ارائه نمايد. مشتريان گرامي براي دريافت همه خدمات مربوط با تعمير لپ تاپ ايسر مي توانيد به اين نمايندگي مراجعه نماييد.

خدمات نمايندگي تعمير لپ تاپ ايسر در قسمت هاي مختلفي ارائه مي گردد. همه خدمات ارائه شده در نمايندگي تعمير لپ تاپ ايسر از تضمين و گارانتي برخوردار است. همچنين در اين نمايندگي تعميرات توسط كارشناسان و تكنسين هاي مجرب صورت مي گيرد.

در صورتي كه لازم به تعويض قطعات باشد دراين نمايندگي انجام مي شود. سعي و تلاش كارشناسان مجموعه براي تعمير و ترميم قطعات است ولي در صورتيكه تعميرات امكان پذير نباشد به ناچار تعويض قطعات صورت مي گيرد. توجه كنيد تنها در صورت مراجعه به يك نمايندگي مي توانيد از گارانتي استفاده كنيد.

نكته هاي مهم در تعمير لپ تاپ ايسر

از مهم ترين نكات در تعمير لپ تاپ ايسر رفع عيب دقيق از دستگاه است. در صورتي كه عيب يابي صحيح صورت نگيرد، تعميرات بي نتيجه است. كارشناسان فني اين نمايندگي بعد از عيب يابي دقيق از دستگاه تعميرات را شروع مي كنند. لازم به ذكر است كه سپردن دستگاه به نمايندگي هاي كه غير مجاز هستند عواقب خوبي براي دستگاه ندارد.

از جمله اين عواقب شامل آسيب ديدگي بيشتر دستگاه مي شود. همچنين قطعه ها در اين نمايندگي با نمونه هاي اصلي جايگزين نمي شوند و براي عوض كردن قطعه از نمونه هاي تقلبي استفاده مي شود كه منجر به اين مي شود كه دستگاه كارايي اوليه را نداشته باشد و به صورت مدام دچار خرابي گردد.

تعمير در محل لپ تاپ ايسر

تعمير در محل لپ تاپ ايسر بدينگونه است كه كارشناسان به محل مورد نظر اعزام مي شوند و بعد از عيب يابي دقيق دستگاه به تعمير مي پردازند. تعمير در محل داراي مزايايي است كه در اينجا به برخي از آنها اشاره مي كنيم.

از مهم ترين ويژگي هاي سرويس در محل وجود همه قطعه ها و ابزارآلات براي تعمير است كه كارشناسان همه آنها را در آرشيوي همراه خود دارند همچنين مزيت ديگر نظارت كاربر بر همه مراحل تعميرات است.

نمايندگي ايسر

تعميرات لپ تاپ ايسر

 

 

 

 

 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط اگهي رايگان | ۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۶:۳۴ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

نمايندگي توشيبا

نمايندگي توشيبا

در نمايندگي تعميرات توشيبا به خاطر اطمينان از دانش و تجربيات كادر فني همه خدمات ارائه شده در اين نمايندگي از جمله بخش فروش توشيبا و بخش تعميرات توشيبا داراي ضمانت و گارانتي است. نمايندگي توشيبا طي پياده سازي استانداردهاي جهاني سعي در اين دارد تا سطح كيفي خدمات ارائه شده در اين مركز را ارتقاء دهد و روز به روز بر كيفيت خدمات خود اضافه كند.

در نمايندگي توشيبا كارشناسان و تكنسين هاي مجرب با حضور در دوره هاي تخصصي تعمير با روش هاي پيشرفته در اين حوزه روش هاي عيب يابي صحيح آشنا شده و از اين راهرو توانستند به بالاترين سطح كيفي خدمات را در زمينه تعمير لپ تاپ توشيبا ارائه كنند.

تعميرات لپ تاپ توشيبا در اين نمايندگي در قسمت هاي تخصصي و مجزاي سخت افزاري و نرم افزاري صورت مي گيرد و همه خدمات ارائه شده داراي ضمانت نامه و گارانتي هستند. گارانتي خدمات انجام شده در مركز تعمير لپ تاپ توشيبا به خاطر اطمينان مديريت از تخصص و تجربه كارشناسان مجموعه است.

تعميرات لپ تاپ توشيبا و انواع بردهاي الكترونيكي با تجهيزات پيشرفته و مدرن مثل e Ersa 550 ،Clean Room ، PC3000، TEXAS INSTRUMENTS EV 2300 و ابزارآلات لحيم كاري پيشرفته و به روز دنيا انجام مي گردد.

مشتريان و كاربران تمام مدلهاي لپ تاپ توشيبا در صورت مواجهه با هر نوع اشكال در لپ تاپ خود مي توانند به نمايندگي تعميرات توشيبا مراجعه كنند و از تخصصي ترين سرويس هاي سخت افزاري و نرم افزاري مربوط با تعمير لپ تاپ استفاده نمايند. سعي و تلاش كارشناسان و تكنسين هاي تعمير لپ تاپ توشيبا در اين است تا حتي الامكان از عوض كردن قطعه هاي معيوب دستگاه لپ تاپ خودداري كنند تا دستگاه زمان كار با قطعه هاي اصلي خود را به بهترين نحو ممكن داشته باشد.

ولي در شرايطي كه قطعه به طور كامل از كار افتاده باشد و امكان تعمير نداشته باشد راهي جز عوض كردن ندارد. تعمير و عوض كردن قطعه لپ تاپ صرفا بعد از كسب اجازه از صاحب دستگاه صورت مي گيرد.

در بخش زير به بعضي از تخصصي ترين خدمات صورت گرفته در مركز تعميرات لپ تاپ توشيبا اشاره مي كنيم:

-          قابليت تعمير فن لپ تاپ توشيبا

-          قابليت تعمير فلت لپ تاپ توشيبا

-          قابليت تعمير مادربرد لپ تاپ توشيبا

-          قابليت تعمير صفحه نمايش لپ تاپ توشيبا

در پايان هر گونه سوالي در خصوص تعمير لپ تاپ توشيبا داشته باشيد مي توانيد با كارشناسان و تكنسين هاي تعميرات توشيبا تماس حاصل نماييد.

نمايندگي توشيبا

نمايندگي تعميرات توشيبا

تعمير لپ تاپ توشيبا


ادامه مطلب
نوشته شده توسط اگهي رايگان | ۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۶:۰۱ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

نمايندگي لنوو

نمايندگي لنوو

نمايندگي تعمير لپ تاپ لنوو

نمايندگي در جهت ارائه بهترين خدمات تعميرات لپ تاپ لنوو تيمي مجرب از بين ماهرترين كارشناسان و تكنسين هاي مهندس اين حوزه را به خود اختصاص داده و سعي دارد تا بهترين سطح كيفي خدمات را به شما هموطنان عزيز ارائه كند.

لنوو نامي است كه در قياس با ديگر برندهاي موجود در بازار، اشخاص كمتري با آن آشنايي دارند، به عبارتي ديگر اين نام در ايران مثل برندهاي سامسونگ، سوني، ايسر و شناخته شده نيست و گاهي بعضي به اشتباه آن را جزو برندهاي دست پايين به حساب مي آورند.

در نمايندگي لپ تاپ لنوو به خاطر حضور پرسنل متخصص و تكنسين هاي با تجربه توانسته است طي سالهاي گذشته با ارائه بهترين سطح كيفي خدمات، اطمينان و رضايت مشتريان خود را بيشتر جلب كند. سالهاست كه نام محصولات لنوو با نمايندگي لنوو گره خورده و كاربران محصولات در صورت برخورد با هر نوع عيبي در دستگاه هاي خود به راحتي مي توانند به نمايندگي تعميرات لپ تاپ لنوو مراجعه نمايند.

خدمات تعميرات لپ تاپ لنوو

تخصصي ترين سرويس هاي سخت افزاري و نرم افزاري مربوط با انواع لپ تاپ لنوو با حضور مشتريان در اين نمايندگي امكان پذير است. در اين نمايندگي سرويس هاي مربوط با تعمير لپ تاپ لنوو در سه بخش جدا عيب يابي، تعميرات سخت افزاري و تعميرات نرم افزاري صورت مي گيرد. در قسمت عيب يابي، لپ تاپ هاي تحويل داده شده به اين نمايندگي بررسي شده و نوع اشكال پيش آمده در آن شناسايي مي شود.

بعد از تشخيص نوع اشكال پيش آمده در لپ تاپ لنوو، دستگاه براي دريافت تعميرات، به يكي از دو بخش هاي تعميرات سخت افزاري يا نرم افزاري ارجاع مي گردد. و پس از پايان كار از نظر درستي عملكرد، توسط كارشناسان و تكنسين ها لپ تاپ لنوو تست شده و تحويل مشتري داده مي شود. در بخش زير به چهار نمونه از خدمات قابل دريافت در مركز تعمير لپ تاپ لنوو اشاره مي شود.

-          قابليت تعمير كيبورد لپ تاپ لنوو

-          قابليت تعمير فن لپ تاپ لنوو

-          قابليت تعمير مشكل كارت شبكه لپ تاپ لنوو

-          قابليت تعمير فلت لپ تاپ لنوو

در پايان پيشنهاد ما به مشتريان و كاربران لپ تاپ لنوو اين است كه قبل از مراجعه به مركز براي تعمير لپ تاپ از استاندارد بودن آن اطمينان حاصل نمايند. چون استاندارد بودن اين اطمينان را به كاربر مي دهد كه خدمات ارائه شده براساس اصول و ضوابط استاندارد شركتي صورت مي گيرد.

نمايندگي لنوو

تعمير لپ تاپ لنوو

تعمير تبلت لنوو


ادامه مطلب
نوشته شده توسط اگهي رايگان | ۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۲:۲۹ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

نمايندگي تعميرات MSI

نمايندگي تعميرات MSI

نمايندگي تعميرات MSI يكي از تخصصي ترين ارائه دهنده هاي كلي خدمات تعمير محصولات MSI از جمله تعمير لپ تاپ، تعمير مانيتور MSI و ... مي باشد. كاربران گرامي محصولات MSI مي توانند با مراجعه كردن به نمايندگي MSI ، از تخصصي ترين خدمات در رابطه با دستگاه خويش بهره مند گردد. همه خدمات ارائه شده در نمايندگي تعميرات MSI توسط كارشناسان و تكنسين هاي ماهر و با تجربه در حوزه تعمير با استفاده از پيشرفته ترين تجهيزات و امكانات صورت مي گيرد.

نمايندگي MSI مجهز به پيشرفته ترين امكانات بوده و از بهترين تعميركاران و مختصصان در خصوص تعميرات بهره مي برد. مهندسان حاضر در نمايندگي تعميرات MSI به همه قطعه هاي سخت افزاري و نرم افزاري محصولات مسلط بوده و با بهترين ترفندها دستگاه هاي MSI را تعمير مي كنند.

مشتريان گرامي مي توانند قبل از مراجعه به نمايندگي تعميرات MSI سوالات و مشكلات احتمالي خود را به صورت تلفني و يا از طريق راه هاي ارتباطي در وب سايت با كارشناسان در ميان بگذارند و راهنمايي و اطلاعات لازم را دريافت نمايند.

برخي از خدمات ارائه شده در نمايندگي MSI عبارتند از:

-          تعمير لپ تاپ MSI

-          تعمير مانيتور MSI

-          تعمير صفحه نمايش مانيتور MSI

-          تعمير گرافيك مانيتور MSI

-          تعمير تبلت MSI

-          تعمير گوشي MSI

-          ارتقا لپ تاپ MSI

-          بررسي تخصصي، عيب يابي و تعمير مادربرد MSI

-          تست كامل قطعات الكترونيكي و در صورت لزوم عوض كردن هر يك از آنها

-          امكان تعويض قطعات آسيب ديده با نمونه اورجينال و با كيفيت در نمايندگي تعمير MSI

-          امكان ارائه لوازم جانبي محصولات MSI

در نمايندگي تعمير MSI به خاطر ساختار هوشمند و ويژه تجهيزات نياز به حضور متخصصاني است كه شناخت و آشنايي كاملي با ساختار تمام قطعه هاي موجود در دستگاه داشته باشند. نتيجه مي گيريم كه كارشناسان و مهندسان مسئول نگهداري و تعميرات از جايگاه پررنگ تري نسبت به ديگر پارامترهاي نمايندگي برخوردار هستند.

در نمايندگي MSI خدمات تعمير به صورت سرويس در محل و برگزار كردن دوره هاي آموزشي تعميرات بعضي از خدمات و سرويس هاي ارائه شده در نمايندگي MSI با استفاده از با تجربه ترين مهندسان و كارشناسان هر حوزه صورت مي گيرد. همچنين گارانتي و ضمانت تعمير در نمايندگي MSI  با كيفيت بالاي منجر به اين شده است تا نمايندگي تعمير MSI  تبديل به انتخاب اول تمامي مشتريان و كاربران گردد كه دستگاه آنان دچار عيب شده و نياز به تعمير دارد.

در پايان هر گونه سوالي كه داشته باشيد مي توانيد با كارشناسنان و تكنسين هاي نمايندگي MSI  مطرح نماييد.

 

تعمير مانيتور msi

تعمير لپ تاپ msi

 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط اگهي رايگان | ۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۲:۱۵ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

نمايندگي تعميرات تلويزيون پاناسونيك

نمايندگي تعميرات تلويزيون پاناسونيك

تعميرات در نمايندگي تلويزيون پاناسونيك توسط كارشناسان و تكنسين هايي صورت مي گيرد كه طي چند سال بر ساختار و اجزا دستگاه توانايي پيدا كرده و با استفاده از جديدترين ترفند و روش ها تعمير همه عيوب و اختلالات ايجاد شده در اين دستگاه را برطرف نمايند. با بكارگيري جديدترين ترفندها در تعميرات تلويزيون پاناسونيك اين امكان بوجود مي آيد تا كاربر بعد از تعمير، لذت كار با يك دستگاه نو و بدون عيب را مجدداً تجربه كند و احتياجي به صرف هزينه براي خريداري تلويزيون جديد نداشته باشد.

كارشناسان و تكنسين هاي نمايندگي تعميرات تلويزيون پاناسونيك به خاطر طي دوره هاي آموزشي تخصصي مهارت رفع همه اختلالات و عيب هاي بوجود آمده در تلويزيون هاي پاناسونيك از جمله اختلالات نرم افزاري و سخت افزاري را يافته و به خاطر بهره مندي از آرشيو كامل قطعات و لوازم جانبي توانايي انجام حرفه اي ترين و تخصصي ترين تعميرات را دارند.

نمايندگي تعميرات تلويزيون پاناسونيك طي سالها تجربه در خصوص تعمير و ترميم قطعه ها آمادگي اين را دارند كه تعميرات تلويزيون هاي پاناسونيك را در كوتاه ترين وقت و با قيمت مناسب در مركز تعميرات تلويزيون پاناسونيك، در منزل و يا محل كار شما به عهده بگيرند.

خدمات نمايندگي تلويزيون پاناسونيك

نمايندگي پاناسونيك اقدام به راه اندازي مجموعه اي براي ارائه خدمات بعد از فروش به كاربران و مشتريان خويش كرده است. در قسمت خدمات و تعميرات متخصصان و تعميركاران ماهر و دوره ديده، به تعمير و ترميم محصولات پاناسونيك مبادرت مي ورزند.

نمايندگي پاناسونيك خدمات خود را به طور وسيع در زمينه ترميم و تعمير محصولات پاناسونيك از جمله تلويزون كه به (ال سي دي، ال اي دي)، دستگاه هاي پخش (دي وي دي)، سيستم سينماي خانگي، دستگاه هاي ضبط و پخش تصوير ديجيتال، دوربين هاي فيلمبرداري ويدئويي، دوربين هاي عكاسي ديجيتالي، لوازم صوتي خانگي و سيستم هاي صوتي حرفه اي، لوازم خانگي، سيستم هاي دوربين مداربسته، تجهيزات مانيتورينگ، پروژكتورها، كولرهاي گازي و تجهيزات تهويه هوا، سيستم پردازش اسناد، دستگاه فتوكپي و فاكس، سيستم سانترال مركزي تلفن و پي اي ايكس، كامپيوترهاي قابل حمل صنعتي، لپ تاپ و .... ارائه مي دهد.

شما مشتري گرامي با مراجعه به نمايندگي تعميرات پاناسونيك مي توانيد تخصصي ترين خدمات مورد نياز خودتان را دريافت كنيد. قسمت هاي ارائه شده خدمات در نمايندگي پاناسونيك در بخش زير معرفي شده است.

 به تبع زيادي اشكالاتي كه در تلويزيون ها روي مي دهد خدمات ارائه شده در نمايندگي تعمير تلويزيون پاناسونيك بسيار وسيع است كه به در زير به آنها اشاره مي كنيم.

-          شكستگي پنل كه در اثر افتادن، ضربه و موارد ديگر ايجاد مي شود.

-          آبخوردگي پنل تلويزيون كه به خاطر نفوذ مايعات رسانا به داخل تلويزيون اتفاق مي افتد و در آخر منجر به آسيب فلت هاي انتقال دهنده تصوير مي گردد.

-          خرابي در تصوير مثل ايرادهاي خطوط عمودي و يا پيكسل سوختگي كه در اثر كاركرد و استهلاك دستگاه ايجاد مي گردد و ...

قسمتي از اشكالات كه در تلويزيون رخ مي دهد و تعويض پنل يا تعمير تلويزيون پاناسونيك را ضروري مي كند. به طور كلي در ميان اشكالات ايجاد شده در تلويزيون، اشكالاتي كه در اثر ضربه و عوامل مشابه مثل خراش يا ساييدگي در پنل تلويزيون ايجاد مي شود قابل تعمير نيست و تنها راه حل تعمير تلويزيون در اين حالت عوض كردن كامل پنل تلويزيون مي باشد.

مديريت نمايندگي تعميرات تلويزيون پاناسونيك اين اطمينان را به مشتريان مي دهد كه كادر فني و كارشناسان اين قسمت همه مهارت هاي مورد نياز براي انجام تخصصي ترين تعميرات تسلط دارند و توانايي آن را دارند تا تمام عيب هاي سخت افزاري و نرم افزاري ايجاد شده در دستگاه پاناسونيك را رفع و حل كنند.

نمايندگي پاناسونيك

تعميرات پاناسونيك

تعميرات تلويزيون پاناسونيك


ادامه مطلب
نوشته شده توسط اگهي رايگان | ۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۱:۵۷ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |